הלוואה לכל מטרה בריבית נמוכהפעמים רבות אנשים יכולים לשאול הלוואות בגלל מסמכים שונים במאמר זה הוא להסביר איך הלוואות יכול להיות gotten ללא מסמכים. זה יכול להיות מאופיין ללא יתרון; לא שכר ולא מציע אישור עבודה מהקרנות הקשורות כסף ללווים כדי לקבל את הבית שלהם במימון או בעצם לקבל מראש הביתה.

יהיה זה כפי שהוא יכול, למעשה אף בנק לא יכול לאשר כל במזומן בלי לעשות את האישור. באמת, בנקים NBFCs הלוואה במזומן עם כמה ארכיונים עם זאת ישנם מרכיבים שונים וקשיים העוסקים בו. אחד צריך לשלם את שיעור גבוה של התלהבות עבור הביתה מראש עם כמה דוחות. המלווים לגבות שיעור גבוה של פרמיה לאור העובדה כי פחות רשומות מרמז תרומה יותר סיכון.

גורם חיוני נוסף הוא הבנקים להפריש כמה הזדמנויות כדי לאשר את האשראי הביתה; אומר לא פחות מ 3 ימים או יותר נדרש אישור של התקדמות הביתה. אין ארגון תומך האשראי הביתה 5 או 10 דקות. מכתב ניתן להנפיק בתוך כמה דקות. בדרך זו, בנסיבות ספציפיות אלה, חשוב להבין את המשמעות של אישור מראש הביתה. זה לא משהו אשר infersal את disbursal מראש. זה מרמז המועמד הוא מוסמך מראש הביתה מן המלווה בריבית. בדרך זו, במילים פשוטות, זה בונה את ההסמכה מראש הביתה של הלווה כביכול. מספר רב של מלווים המנפיקים את מכתב אישור, על סמך הנתונים שניתנו על ידי המועמד עם זאת בודק לבדוק מהצד שלהם נעשים בשלב מאוחר יותר.

אין מסמך הלוואות יכול להיות מבודד לתוך 2 סוגים שונים וכל אחד מהם הוא מיוחד בפני עצמה. אז מה דעתך לחקור אותם בזה אחר זה.
1. אין יחס הלוואות הביתה – הנה, את ההלוואה המחפשים לא צריך לחשוף את נקודות התשלום של הריבית לבנקים NBFCs. על פי השורות הללו, הבנקים אינם יכולים לגלות את החובה ביחס לשכר. על פי רוב אנשים המועסקים עצמאית לבקש זה סוג של הלוואות. כמו כן, בולט, הוא נגיש על הנחת מוגבלת במיוחד.

2. כאוטיות מגזר הלוואה הביתה – כאן ההבחנה הבסיסית היא כי זה סוג של התקדמות הביתה סביר עבור אנשים אשר פשטו את הרגל או יש היסטוריה הערכה כלכלית נוראה. התחשבות בצרכים של אנשים מצומצמים שכר נמוך, משכורותיהם הם אפילו לא יציב; בנקים בעיה זו סוג של אשראי הביתה. כאן, אפשר לשמור על הביטחון הקיצוני ביותר תכונה נתונים פחות עדיין צריך להחזיק מעמד תחת שיעור גבוה יותר של תככים.

אם צריך להיות התרחשות של "אין מסמך הבית הלוואות", להוסיף עד סכום מראש הביתה הוא הוסמך ומורשה על בסיס –
• רווח של 2 השנים האחרונות של הלווה (ניתן להעריך או הוכח באמצעות רשומה אחרת)
• כרוזים בנקאיים או טופסי הכנסה ממשלתיים (ITR).

יש להקפיד להקיש את הזכות ואת ההצעה המתאימה לו / לה, הגיוני מה עובד הכי טוב בנסיבות ספציפיות ולאחר מכן לקחת את הבחירה בצורה דומה.