הלוואות בצקים עד הביתהאם אתה קליבר של צוות עם כישרון נדיר בחברה? ו, המעסיק יש דחה את בקשת ההלוואה? לארוז את הדברים שלך וללכת. בהחלט, אתה במקום הלא נכון. מעסיק פרוגרסיבי צריך להכיר בכך שפרודוקטיביות העובדים בעבודה מושפעת תמיד מבעיות כלכליות. לכן, כדי להתבלט לאנשי מקצוע הטובים ביותר, ולהגדיל את הפרודוקטיביות, העסק צריך להציע לשלם והטבות כי להתבלט מדי.

המעסיק צריך לעזור עם העובדים מצבי משבר קראנץ '. פלטפורמות ההלוואה הם כלי יעיל למעסיקים שיכולים לטפל במהירות היבט זה עבור עובדים עם ניהול מינימלי תוצאות ברורות. עבור המעסיק, כדאי לדעת כי הלוואות להקל על הלחץ הפיננסי ולכן משפר את הפרודוקטיביות. הם בונים נאמנות ומשפרים מוראל בתוך עסק קטן או במשרד. למעשה, הם מגדילים את המוניטין העסקי כארגון שאכפת לו מעובדים.

עם זאת, תביא אותי כאן. אני לא אומר שהעובדים צריכים להחמיא לעצמם. אתה לא צריך להסתובב על השתוללות; לדרוש הלוואה מהמעסיק כאשר לא פרעו הלוואות קודמות. לחלופין, אם הסכום המצטייר לא יהיה בר השבה בעת התפטר או לקבל דחה. נקודה נוספת, העובד צריך לדעת כי קיימת אפשרות כי תשלום מס תקום אם ההלוואה היא עשה למשתתף (בעל המניות של החברה) על ידי חברה קרובה. חברה קרובה נשלטת על ידי חמישה או פחות משתתפים או על ידי דירקטורים שלה. אם ההלוואה נעשית על ידי חברה קרובה למשתתף, אזי יחול מס מס חברות בשיעור של 25% מההלוואה, אלא אם כן חלות חריגות מסוימות.

לסיכום, כולנו צריכים לדעת כי המעסיק יש כמה עצות לעקוב לפני disbursing הלוואות לעובדים. בין הרשימה היא הגדרת הגבול הנכון הריבית. הם צריכים לוודא את ההון החוזר של החברה לא מקבל קשור הלוואות במקום לשמש כדי לגדל את החברה. בנוסף, הם צריכים לנהל הערכה affordability. העובד צריך להיות מסוגל להחזיר את ההלוואה בתוך תקופה מסוימת.