הלוואה ללא ערבים ובטחונותהקשר בין הבנק ללקוח היה בעבר לתי מעורער, ואנשים שקיבלו סירוב לבקשת הלוואה נאלצו למצוא פתרונות לא חוקיים לקבלת סיוע שאליו הם נזקקו. בימינו זה כבר לא חייב להיות ככה, וגם אנשים שאינם יכולים לעמוד בתנאים שאותם הבנקים מעמידים לצורך קבלת הלוואות, עדיין יכולים לקבל שירות מחברה חוץ בנקאית שלעיתים מאפשרת תנאים טובים הרבה יותר ממה שהבנק מציע. גט לואנס הוקמה במטרה לאפשר למירב הלקוחות ליהנות משירותי הלוואה, ומציעה שירות של הלוואה ללא ערבים ובטחונות המאפשרת מקסימום של נוחות ומיועדת לקהל לקוחות רחב.

באיזה אופן ניתן לקבל הלוואה חוץ בנקאית?

הלקוחות של Get loans נהנים ממגוון מסלולי הלוואה ומכמה דרכים לקבלת הכסף. היתרון העיקרי אצלנו הוא שהכסף ניתן במהירות האפשרית, שלא כמו אצל הבנקים אשר מעבירים כספים כהלוואה לאחר תהליכים ארוכים ומורכבים. ההלוואות המהירות שלנו מאפשרות קבלה של הסכום המבוקש דרך צ'קים, העברה בנקאית ואפילו מזומן, בהתאם לצרכיו של הלקוח.

אנחנו מעוניינים לאפשר ללקוחות לקבל הלוואות בתנאים הכי טובים עבורם, וכך "תופרים" לכל אחד ממבקשי ההלוואות את הסכם החזר התשלומים המותאם לצרכיו האישיים.

מהו היתרון המרכזי כאשר לוקחים הלוואה ללא ערבים ובטחונות?

באופן כללי ניתן לומר שהתחרות בין שפע החברות המציעות בימינו הלוואות חוץ בנקאיות, בסופו של דבר הובילה לכך שהלקוח רק מרוויח. אנשים שהבנק מסרב לבקשות ההלוואה שלהם יכולים למצוא פתרונות בחברות אלו, כאשר הן תנאי הסף לקבלת ההלוואה והן תנאי החזר הקרן עצמה, הם נוחים ופשוטים הרבה יותר. אחד מהגורמים הבעייתיים ביותר שמונעים קבלת הלוואה מהבנק, היא הדרישה להציג בטחונות ולגייס ערבים.

אצל גט לואנס תוכלו בין היתר לקבל הלוואה ללא ערבים ובטחונות, כאשר מדובר בהלוואות קטנות יחסית של כמה אלפי שקלים עד עשרות אלפים. הלוואה מסוג זה מאפשרת למנוע מכם הרבה מאוד אי נעימויות כפי שקורה במקרה של הלוואות בנקאיות רגילות.  אנו נמצא יחד פתרון שיאפשר לכם להימנע מבקשות מחברים שיהיו הערבים שלכם, ולא לחייב אתכם להציג בטחונות אלא לבנות תכנית של החזר תשלומים באמת מתחשב בכם וביכולות הכלכליות שלכם.