הלוואות לעובדי מדינה דרך תלוש משכורתהלוואות לעובדי מדינה דרך תלוש משכורת הוא רק תפוח אדמה מתוק. סנונית בכפולות, ואז זה חונק אותך. במבט ראשון, זה יכול להיות מאוד מפתה לבחור את ההלוואה, אבל זה יכול להוביל הצטלקות משופרת המלחה אלה פצעי פיננסיים, שלא לדבר על חרטות שמגיע לאחר.

ובכן, ברור, לא כולנו כאן עובדי מדינה ואפשר לשאול:

"מה הלוואה לעובדי מדינה באמצעות תשלום להחליק?"

הלוואה זו היא אופציית מימון לא מאובטחת שתוכננה במיוחד עבור עובדי מדינה או עובדי המגזר הציבורי. עצוב מאוד אם אתה עובד במגזר הפרטי, אתה לא זכאי להגיש בקשה הלוואה זו. בדרך כלל, יש מתחת לריבית בשוק ומספק מימון זול עבור הכנסות במגזר הציבורי. במקום שיש להחזיר את ההלוואה באמצעות העברה בנקאית משלך, הלוואה זו היא בדרך כלל מנוכה אוטומטית משכורות חודשיות של העובד. בנקים מסוימים עשויים לדרוש מכתב מהמעסיק שלך המאשר כי אתה עובד במגזר הציבורי.

הלוואה זו כואבת קשות לאנשים שקובץ שלהם הוא יותר 'ריק' מאשר 'טוב'. עובדי מדינה חדשים. אם יש להם משהו הבנק יכול לאמת, הם הולכים מסביב וליישם willy nilly. מעט הם יודעים כי בקשות מרובות להיראות רע על הקובץ שלהם לפגוע בסיכוייהם בעתיד. אולי אנחנו לא צריכים לדבר על סיכויי העתיד. עובדי מדינה אשר מפואר לוקח מספר הלוואות עם אפס ידע על ניהול פיננסי מוצאים את זה קשה להחזיר. בואו לשלם יום, הם נשארים akimbo הידיים כאשר המחשב של המחשבון סורק דרך להחליק את שכר.

קח הלוואה אם ​​זה הפתרון היחיד, אבל לא פתרונות. המסחר במכונית הישנה שלך, או אפילו stomping לעבודה; ישן בבית הזה רעוע שלך, תוך הוספת קצת מזומנים לא יכול להזיק. בבקשה, לחכות כמה חודשים כדי לקבל הוקמה מבחינה כלכלית. החשיבה העמוקה בבעיות הפיננסיות בוודאי משתלמת.