הלוואות לסטודנטים חוץ בנקאיותקהל הסטודנטים בישראל נאבק מדי יום ביוקר המחיה, ורבים מהם מוצאים את עצמם עסוקים מבוקר עד ערב בלימודים ובעבודה. המשכורות שסטודנטים מקבלים הם על פי רוב בשכר מינימום, שלא תמיד מאפשר את מימון החיים וההוצאות היום יומיות. מסיבה זו לפעמים הלוואה של סכום מסוים הניתן מיידית, יכולה לעזור מאוד לכיסוי העלויות הכבדות. גט לואנס מציעה הלוואות לסטודנטים חוץ בנקאיות, כלומר הבנק לא קשור להסכם הנחתם עם הסטודנט והתנאים הניתנים הם המשתלמים ביותר.

איך ניתן לקבל את הכסף?

ההלוואות של חברה חוץ בנקאית כמו גט לואנס יכולות להינתן בתוך מינימום של זמן ולפעמים אפילו בתוך שעות בודדות. אפשר לקבל את הכסף דרך העברה בנקאית, כרטיס אשראי, צ'ק ואפילו במזומן.

היתרון הגדול של החברה הוא היכולת להתאים את עצמה לפי הלקוח, ולאפשר את קבלת הכסף בדרך שהכי מתאימה לו- בין היתר כאמור במזומן. בנוסף על כך, גם ההסכם של החזר התשלומים יתחשב בצרכים של הסטודנט, כמו היכולת החודשית שלו להשיב את הסכום והצורך לפרוס את הסכום לתשלומים בכמות גדולה ולאורך זמן.

למה יכול לשמש הסכום שניתן כהלוואה חוץ בנקאית?

יש להניח כי מרבית הסטודנטים שלוקחים הלוואה, עושים זאת בכדי לממן את הלימודים עצמם, או את שכר הדירה וההוצאות הרגילות של החיים. אבל עבור חברה כמו get loans  זה לא משנה מהי המטרה שלשמה ההלוואה ניתנת. הלוואות לסטודנטים חוץ בנקאיות ניתנות לכל מטרה, וכל מי שמאושרת לו הלוואה שכזו- יכול כמובן לעשות בכסף שלו כל שימוש העולה על רוחו.

עצות לסטודנטים המבקשים לקחת הלוואה

רגע לפני שאתם כסטודנטים פונים לחברה חוץ בנקאית לקבלת פתרון פיננסי נוח עבורכם, חשוב שתיעזרו בטיפים הבאים:

  1. בקשו סכום סביר של כסף, כזה שאתם בטוחים שתוכלו להשיב ושלא יעיק עליכם.
  2. בחרו בצורת ההחזר שתהיה נוחה לכם, בין אם זה תשלומים שווים בכרטיס אשראי או בהוראת קבע דינמית.
  3. מצאו חברת הלוואות אמינה ובטוחה, בצעו סקר שוק ובחרו במי שיכול להציע לכם את מיטב התנאים ויתחשב בכם, כקהל לקוחות בעל מאפיינים וצרכים ייחודיים.